i3 MicroClean® 2

Šetrné  k povrchom, náročné na kontaminanty.

i³ MicroClean 2 je ďalšou generáciou precízneho čistenia, ktorá ponúka väčší výkon, lepšiu efektivitu, intuitívne ovládanie a možnosti internetového pripojenia pre náš najprecíznejšiu radu tryskačov suchého ľadu, všetko v ľahkom, kompaktnom a jednohadicovom tryskacom systéme.


i3 MicroClean 2 zvyšuje výkon a znižuje celkovú spotrebu spotrebného materiálu o viac ako 25 % v porovnaní s jeho predchodcom. Tento stroj využíva bloky suchého ľadu alebo pelety a môže pracovať s rýchlosťou len 12 cfm (0,3 m³/min) pri premenlivom tlaku vzduchu od 20 do 145 psi (1,4 – 10 bar).


So 7” LCD obrazovkou a digitálnymi ovládacími prvkami poskytuje i3 MicroClean 2 intuitívny displej, ktorý umožňuje užívateľovi jednoducho prezerať a upravovať parametre tryskania a nastavenia stroja. Tento výkonný tryskač suchého ľadu obsahuje aj programovateľné aplikačné postupy, ktoré používateľom umožňujú nastaviť a uložiť parametre tryskania, ako je tlak tryskania a rýchlosť posuvu.
Zariadenie i3 MicroClean 2 podporuje internetové pripojenie  prostredníctvom riešenia Cold Jet CONNECT®. Systém poskytuje vzdialené monitorovanie a diagnostiku.