IceTech® Xcel 6


Nájdite spôsob, akým čistíte svoje zariadenia s vylepšeným modelom Xcel 6. Model Xcel 6 je navrhnutý tak aby sa zachovl hladký čistiaci výkon a zároveň sa zlepšila prevádzka dávkovacieho disku. Tento kompaktný tryskač suchého ľadu  malých rozmerov  a rámom z nehrdzavejúcej ocele  poskytuje spoľahlivé riešenie čistenia s minimálnymi požiadavkami na vzduch.

Všestranné stroje, ktoré poskytujú spoľahlivé riešenie čistenia


IceTech séria tryskacích strojov suchým ľadom poskytuje univerzálny výkon tryskania suchým ľadom pre mnohé priemyselné aplikácie, s pokročilými funkciami a prevádzkovou všestrannosťou, vďaka ktorým sú stroje vhodné pre ľahšie aplikácie aj pre extrémne náročné aplikácie.

IceTech® Elite 20


Elite 20 je všestranný, vysokovýkonný tryskač suchého ľadu, ktorý možno použiť pre ľahké, stredné až náročné aplikácie s nízkou spotrebou suchého ľadu. S 3/4” tryskacou hadicou je Elite 20 ideálnym riešením na čistenie aj náročnejších povrchov.

Stroje a príslušenstvo na tryskanie suchým ľadom sú navrhnuté tak, aby minimalizovali náklady na údržbu zariadení a prevádzky. Pri použití tryskania suchým ľadom je možné čistiť zariadenia online, bez akejkoľvek demontáže a následnej montáže. Prestojom vo výrobe sa možno vyhnúť alebo ich drasticky znížiť, čím sa podporuje ekonomický prístup k údržbe zariadenia.